Filtr

Jubilant v plné zbroji na další sezónu

Naše země oslavila loni 30 let od sametové revoluce, díky které se může spousta lidí svobodně realizovat. Patří mezi ně i hranická společnost DAKR, která vznikla ve skromných podmínkách v roce 1990. Letos tak dospěje do kulatého jubilea – věku třiceti let. Dobrý důvod k návštěvě.

Kategorie: Navštívili jsme

Aktuální články

Žací stroj je vhodný také pro jiné práce

Samojízdné žací stroje Profihopper (od německé firmy Amazone) s nulovým poloměrem otáčení a unikátní koncepcí sekání i transportu hmoty do zásobníku u nás již zdomácněly. Svědčí o tom i četné ohlasy spokojených uživatelů. Na jejich základě lze vyvodit, že ten, kdo se do „amazonky“ jednou zamiluje, zůstává jí věrný navěky.

Kategorie: Navštívili jsme, Veřejná prostranství a komunikace, Veřejná zeleň

Vídeň nejsou jen památky, ale i četné zelené plochy

Mezi nejoblíbenější vídeňské parky určitě patří ten největší – Dunajský park se svou nynější rozlohou 65 hektarů. Stejně jako další parky, jejichž počet se v zeleném městě Vídeň odhaduje na stovky, městské lesy, aleje a zeleň v okolí komunikací patří tato lokalita do správy Magistrátního oddělení 42 Vídeňské městské zahrady.

Kategorie: Veřejná zeleň

Semináře v parlamentu k odpadovým zákonům

Nové zákony o odpadech se připravují již přes 10 let. Ministerstvo životního prostředí ke svým návrhům již před pěti lety vypořádalo přes 3000 připomínek, uspořádalo mnoho přednášek a seminářů a očekávalo se, že tyto velmi potřebné návrhy projdou bez větších problémů i oběma komorami Parlamentu ČR a budou schváleny ještě...

Kategorie: Odpady

Dlouhodobá spolupráce přináší ovoce

O prodeji a s ním spojeným servisem a dalšími poskytovanými službami v oblasti menší techniky jsme hovořili s vedoucím prodeje zahradní a komunální techniky společnosti AGRICO Ing. Martinem Faltou při naší letošní lednové návštěvě zahradního centra v Týništi nad Orlicí.

Kategorie: Navštívili jsme