Filtr

Komplexní nabídka zametacích speciálů včetně plně elektrického pohonu

Od roku 1996 působí na tuzemském trhu společnost A-TEC servis. Od začátku svojí činnosti se věnuje především výrobě, servisu a prodeji komunální techniky. V její nabídce najdeme například osvědčená svozová vozidla komunálního odpadu s lineárním stlačováním HALLER a dlouhodobě úspěšným produktem jsou i samosběrné zametací speciály SCARAB vyráběné koncernem FAYAT Group. Do tohoto koncernu patří též značky zametacích vozů RAVO a MATHIEU, které rozšířily nabídku firmy A-TEC servis v roce 2016.

Kategorie: Veřejná prostranství a komunikace

Aktuální články

Ani letošní sezóna se neobejde bez novinek

Již od roku 1993 se ryze česká firma Agrometall věnuje vývoji, konstrukci a výrobě pracovních nástaveb využívaných při celoroční péči o čistotu komunikací, průmyslových areálů a dalších veřejných prostranství. Některé novinky a inovace si společnost Agrometall připravila i pro letošní sezónu. Nový výkonný zametač mohou využít zemědělci při zametání slámy,...

Kategorie: Veřejná prostranství a komunikace

Ekologicky šetrné double deckery

V ČR na pravidelných linkách MHD ještě nikdy nejezdily patrové autobusy. Poprvé se v nich mohou svézt cestující Dopravního podniku Ostrava (DPO). V říjnu by pak mohly dva busy Scania již jezdit kromě jiných na linkách DPO číslo 88.

Kategorie: Zajímavosti

Jičínský veletrh byl i letos úspěšný

Koncem srpna se v Jičíně v areálu firmy KOBIT uskutečnil již 24. ročník Jičínského veletrhu (dříve STAN) s prezentací komunální, silniční a další speciální techniky. I když byl letošní ročník vzhledem k situaci specifický, nebezpečí koronavirové epidemie jej nakonec výrazně negativně nepoznamenalo. Účast vystavovatelů a především návštěvníků byla stejně jako...

Kategorie: Navštívili jsme, Veletrhy

Český sever vsadil na Dálný východ

Pomyslným titulem nejseverněji položeného města v ČR se může pochlubit Šluknov se zhruba 5500 obyvateli. Najdeme ho v Ústeckém kraji, okresu Děčín. Čistotu a údržbu tady mají na starosti Technické služby Šluknov, s. r. o., podnik ve 100% majetku města.

Kategorie: Nezařazené