Mulčery do těch nejnáročnějších podmínek

V květnu loňského roku uvedla na trh jičínská společnost Seco GROUP nový model mulčovacího traktoru Goliath. Konstrukce stroje vychází z osvědčeného modelu Crossjet, ale Goliath je vybaven modernějšími technickými prvky. Uživatelé si mohou vybrat ze dvou typů s pracovním záběrem 92 nebo 110 cm. Speciální komunální mulčer s pohonem 4 x 4 je určen pro občasnou i pravidelnou údržbu těch nejhůře dostupných ploch.

Oproti dosud dodávanému modelu mulčovacího traktoru Crossjet je Goliath vybaven sklopným bezpečnostním rámem ROPS a unikátním systémem zapínání žacího ústrojí soft-start. Jeho výhodou je také zkrácený rozvor náprav a velký rozsah nastavení žacího ústrojí. Profesionální pohon všech kol s mechanickou uzávěrkou diferenciálu zvládá náročný, jinou technikou nepřístupný terén. Kromě sečení a likvidace náletových dřevin se Goliath může uplatnit i v agregaci s jiným aktivním nářadím, po připojení předního závěsu například se sněhovou frézou, nebo radlicí, při připojení zadního závěsu jej lze užít pro tažení vozíku. Jeho využití je tak celoroční.*

Více se dočtete v časopisu Komunální technika 3/2014

Komentáře ke článku 1

  • hrubec milan

    má zájem o traktor Goliath se záběrem 110 cm prosím podrobnější informace cena ,rychlosti jizdy,obchod/ kontak/ s možností vyzkoušení si stroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *