Archiv pro štítek: Bobcat

Filtr

Významná dodávka pro půjčovnu nářadí

Autorizovaný obchodní zástupce strojů Bobcat v České republice, společnost Bobcat CZ, a. s., má na svém kontě další významnou zakázku. Pro firmu Kerouš, s. r. o., půjčovnu techniky, dodala loni v září 16 minirypadel Bobcat v hmotnostní kategorii 0,8 až 5,0 t a dva smykem řízené nakladače S530 stejné značky.

Kategorie: Zajímavosti

Širší nabídka nakladačů pro Evropu

Bobcat přichází v letošním roce na evropský trh s novinkou v podobě dvou skupin produktů, a to kompaktních kolových a malých kloubových nakladačů. Cílem tohoto kroku je rozšíření produktového portfolia této techniky a současně posílení pozice firmy jako světového lídra v oblasti kompaktních strojů.

Kategorie: Doprava a manipulace

Novinka roku 2021: minirypadla řady R2

Společnost Bobcat přichází s novou generací minirypadel řady R2 v hmotnostní třídě pět až šest tun. Modely E50z, E55z a E60 splňují emisní normu Stage V a nabízejí mnoho moderních funkcí a širokou škálu volitelné výbavy. První kusy přijdou na trh začátkem roku 2021.

Kategorie: Zajímavosti

Novinky budoucnosti bodují už nyní

Bobcat v rámci říjnové on-line prezentace v regionu EMEA s názvem Next is Now (Budoucnost je teď) uvedl ve známost 48 novinek ve dvanácti kategoriích. Netradiční formu představení techniky, které nahradilo „živé“ Bobcat Demo Days, zvolil pořadatel z důvodu pandemie covid-19.

Kategorie: Aktuálně