Archiv pro štítek: Doosan

Filtr

Čerstvá třešnička na řadě rypadel

Uvedením nového 40t modelu DX380LC-7 na trh dovršila společnost Doosan svou řadu 30-40t rypadel splňujících požadavky Stage V. Spolu s novým 30t typem DX300LC-7 Stage V a 36t modelem DX350LC-7 nabízí novinka DX380LC-7 kombinaci vysokého výkonu, provozních funkcí, nižší spotřeby paliva a spolehlivosti v této třídě.

Kategorie: Zajímavosti

S rekordními prodeji na českém trhu

Společnost Garnea se stala loni v lednu výhradním distributorem stavebních strojů značky Doosan na českém trhu. Pokračuje tak ve svém primárním zaměření dodávat zákazníkům kvalitní techniku pro práci ve stavebnictví, zemědělství, komunální sféře a dalších oborech.

Kategorie: Zajímavosti

Doosan rozšiřuje spolupráci se Scanií

Společnost Scania podepsala dohodu s jihokorejským výrobcem stavebních strojů Doosan Infracore o pokračujících dodávkách motorů. Od zahájení spolupráce v roce 2010 je Scania dodavatelem motorů hned pro několik segmentů těžkých stavebních strojů Doosan.

Kategorie: Zajímavosti

Rekordní dodávka stavebních strojů

Společnost Doosan Bobcat EMEA oznámila rekord v České republice: DEK Půjčovna, součást skupiny DEK, nabízející stavební materiál a služby, si objednala 68 stavebních strojů Bobcat. Zakázky se ujal výhradní distributor této značky pro ČR – společnost Bobcat CZ.

Kategorie: Zajímavosti

Doosan expanduje v České republice

Přední výrobce stavební techniky, společnost Doosan, rozvíjí pozice v České republice. Důkazem je partnerství s novým distributorem, GARNEA a. s. Cílem je poskytnout klientům prvotřídní servis a zařadit tak značku Doosan mezi největší hráče na zdejším trhu.

Kategorie: Zajímavosti