Archiv pro štítek: E.ON Energy Globe

Filtr

Finalisté soutěže E.ON Energy Globe inspirují

Využívají odpadní teplo, umí zadržovat vodu. Zavádí do praxe nové technologie. Tím šetří nejen energie, ale také své náklady a hlavně přírodu. Soutěž E.ON Energy Globe už dvanáct let každoročně ukazuje příklady projektů, které jednají udržitelně. Nechybí mezi nimi ani stavby nebo využití moderních technologií ve veřejných správách.

Kategorie: Zajímavosti

Vyberte vítěze ekologické soutěže

V půli června odstartovalo hlasování o vítězích ekologické soutěže E.ON Energy Globe. V Praze bylo představeno deset finálových projektů v pěti kategoriích. O výherci rozhodne v online hlasování veřejnost. Hlasující mohou vyhrát hodnotné ceny.

Kategorie: Zajímavosti

Vítěze Energy Globe určí veřejnost

Běží hlasování o vítězích 11. ročníku ekologické soutěže E.ON Energy Globe. Bude o nich prostřednictvím on-line hlasování rozhodovat veřejnost. Hlasující mohou vyhrát auto Škoda Superb iV s plug in hybridním pohonem na tři měsíce zdarma. Češi už do ekologického klání přihlásili celkem 2660 projektů.

Kategorie: Zajímavosti

Nový ročník E.ON Energy Globe zahájen

Odstartoval 9. ročník největší tuzemské ekologické soutěže E.ON Energy Globe. Projekty zaměřené na úsporu energií a ochranu přírody lze přihlašovat v šesti kategoriích do 15. dubna. Celkový vítěz získá ekologický vůz NOVÁ ŠKODA OCTAVIA G-TEC a možnost reprezentovat ČR v celosvětovém finále Energy Globe Award.

Kategorie: Energetika