Archiv pro štítek: novinky

Filtr

Devadesát let sypou prvoligové góly

Jedna ze značek sypačů, kterou potkáváme často na našich silnicích, je od společnosti EPOKE A/S. V ČR má silné postavení především u chemicky udržovaných komunikací. Ať již se jedná o klasickou technologii zkrápěné soli, nebo čím dál častěji využívaný kombinovaný posyp.

Kategorie: Zimní údržba

S inovacemi na veletrhu Conexpo

Bobcat přišel s s odvážnou vizí a představil dosud největší počet nových produktů. Cílem bylo zapůsobit na více než 120 000 návštěvníků březnové výstavy Conexpo v americkém Las Vegas. Jedná se o jeden z největších veletrhů stavebních strojů na světě.

Kategorie: Veletrhy, Zajímavosti

Nová jedenáctka pro příští sezónu

Trávníků se to týká také, ale nejen těch fotbalových. Zelenou doplňuje žlutá, takže fanoušky kopané zklamu. John Deere představil v nizozemském Sint-Michielsgestelu novinky z oblasti zahradní a komunální techniky, které si nachystal pro rok 2020. Bylo jich přesně jedenáct.

Kategorie: Navštívili jsme

Dva noví koně ve stáji s technikou

Přestože působí společnost N+P PROFI na trhu pouze necelé dva roky, v oboru komunální techniky není nováčkem. Jeden příklad za všechny: jednatel Ing. Ondřej Našinec disponuje dlouholetou praxí v oboru a má tak ucelený pohled na trh i servis profi i hobby strojů.

Kategorie: Navštívili jsme

Traktory s prsty na tepu doby

Příjemné a pro akci tohoto druhu jako stvořené prostředí jihomoravského statku Sudický dvůr v obci Sudice, poblíž Boskovic (okr. Blansko), přivítalo zájemce lačnící po teoretických informacích i praktických zkušenostech spojených s předvedením nových modelů traktorů Kubota řad L1 a L2.

Kategorie: Navštívili jsme