Výstavní dny se opět neobešly bez novinek

Plnoletost oslavily začátkem února výstavní dny, které ve svém areálu v Jindřichově Hradci uspořádala již poosmnácté společnost SOME TECHNIKA. Takřka celotýdenní akci obohatil letos kromě předváděcích jízd také pestrý odborný program. V konferenčním a přednáškovém sále proběhly pod záštitou významných institucí v jednotlivých dnech ucelené semináře se zemědělskou, ovocnářskou i komunální tematikou. Ta byla zaměřena na ožehavou problematiku připravovaných zákonů o odpadech. A zcela plný sál dokazoval pořadatelům, že téma bylo zvolené dobře. Živo bylo ovšem i na výstavní ploše.

Kdo zná šíři sortimentu komunální techniky nabízené společností SOME TECHNIKA, těžko může čekat, že se v jejím portfoliu mohou objevit další novinky. Tradiční nabídka zahrnuje malotraktory i traktory vyšších výkonnostních tříd, univerzální nosiče nářadí, zametací speciály, adaptéry na zimní údržbu komunikací, celou škálu mulčovačů, příkopových ramen i další žací techniky. Komplexní jsou i dodávky technologií na zpracování odpadů a k dispozici jsou i další stroje a adaptéry. Nicméně na výstavních dnech se vždy po roce objeví něco nového.

Návštěvníci si tak mohli prohlédnout traktory značek BCS, Same i Lamborghini, univerzální nosiče Nilfisk, zametací speciály Ravo, mulčovače Peruzzo, Agrimaster i Bomford. Technologické linky na zpracování bioodpadu staví na produktech značky Pezzolato, objemnější odpad zvládají stroje značky Komptech, kterou společnost SOME TECHNIKA zastupuje na tuzemském trhu od loňského roku.

Novinkou v nabídce je například univerzální vozidlo a nosič nářadí UNICAR, nebo užitková vozidla ISUZU či IVECO.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *